Słoneczna Przystań

O nas

Centrum opiekuńczo-rehabilitacyjne Słoneczna Przystań rozpoczęło działalność w marcu 2021r. W skład placówki wchodzi Dom Seniora, w którym otoczymy całodobową  opieką osoby starsze oraz Centrum Rehabilitacji, które służy usprawnianiu pacjentów - zarówno pensjonariuszy Domu Seniora, jak również osób potrzebujących specjalistycznej opieki i rehabilitacji po urazach oraz z dolegliwościami bólowymi.

W Domu Seniora oferujemy pobyt i opiekę w komfortowych 1, 2 lub 3 – osobowych pokojach. Zapewniamy całodzienną opiekę pielęgniarską oraz konsultacje lekarza ogólnego. Wyżywienie przygotowywane jest z myślą o specyficznych potrzebach osób starszych.

W Centrum Rehabilitacji prowadzimy leczenie oraz kompleksową terapię usprawniającą. Koncentrujemy się na przywróceniu i poprawie zdrowia naszych pacjentów. Pomieszczenia rehabilitacyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, który wraz z dostępnymi w placówce innowacyjnymi terapiami regeneracyjnymi pozwala na maksymalizację efektów terapeutycznych.

Naszym priorytetem jest świadczenie opieki i rehabilitacji na najwyższym poziomie, ale także zabieganie o dobre samopoczucie
i pogodę ducha naszych pacjentów. Szczególnie dbamy o ciepłą, domową atmosferę oraz przestrzeń na swobodny odpoczynek i relaks.

Nasze Centrum opiekuńczo-rehabilitacyjne Słoneczna Przystań tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra medyczna, prowadzona przez dr Bogusława Kulbaczewskiego – specjalistę ortopedii i traumatologii narządu ruchu, oraz mgr Dariusza Kołodzieja – fizjoterapeutę.  Managerem dbającym o dobre funkcjonowanie placówki jest Jan Więcławski. 

Serdecznie zapraszamy